Tento web je na světě již více než 3 roky (od 16. 8. 2011). Za tu dobu se zde nahromadilo poměrně zajímavé množství informací. Dnes se zaměříme na jejich přehled.
Obecné informace o větrném tunelu najdete na úvodní stránce a jejich další rozvedení na podstránce simulátor volného pádu.
Pokud Vás zajímá více informací o volném pádu jako takovém, nejen ve větrném tunelu, tak se podívejte na stránku volný pád.
Z hlavních stránek je zde dále stránka s rekordy, kde se dozvíte jak skočil z výšky Joe Kittinger, včetně videa. Dále je zde informace o rekordmanovi Felix Baumgartner, který Joa překonal poměrně nedávno.
A samozřejmě, pokud si chcete simulátor volného pádu objednat, tak se podívejte na stránku objednávka.
V našem blogu je dále mnoho užitečných informací:
- Především je zajímavé vědět, kolik větrný tunel stojí. I když se nechcete zrovna stát investorem, jistě Vás potěší vědět, že neplatíte peníze za plavbu vzduchem na vrtuli jen tak, ale že je vše podloženo velkou investicí na stavbu zařízení, kde si chcete užít zábavu.
- Další informační stránky pojednávají o tom, co je to větrný tunel, co je to létání volným pádem nebo pro koho je vlastně určené.
- Myslíte si, že je těžké naučit se létat v simulátoru volného pádu? Zde je odpověď.
- Jsou zde nějaká omezení? Na to Vám odpoví článek kde si zalétat a kdo létat nemůže.
- Věděli jste, že jediná skleněná větrná komora na světě je v Praze?
- A kde je největší větrný tunel? No přece v Singapuru.
- Větrným tunelem se také zkoumají větry.
- Jaké jsou parametry větrného tunelu a co o něm říkají lidé?
- A nyní jsme Vás opět chtěli lákat, abyste objevili létání ve větrném tunelu.
- Věděli jste, že pro vývoj vozů F1 potřebují mít k dispozici aerodynamický větrný tunel?
- Dalším druhem větrného tunelu je tunel klimatický.
- A teď trochu zábavy o volném pádu a to fotky a videa: největší formace ve volném pádu (foto, video), nudistický volný pád skydiving, další 3 skvělá videa, létání v simulátoru volného pádu, fotky úsměvů ve větru, obličeje znetvořené ostrým proudem vzduchu.
- A jako poslední zde zmíníme články o dalším využití větrného tunelu a to v NASA a u olympijských lyžařů.
Doufáme, že se Vám naše články líbí a přijdete se zase podívat, co jsme nového napsali. Samozřejmě taky nezapomeňte létání si opravdu zkusit, je to paráda!